Ми розуміємо, що іноді можуть виникати ситуації, коли вам необхідно повернути або обміняти придбаний товар. Нижче наведено наші умови повернення товару:

  1. Термін повернення: Ви маєте право повернути товар протягом певного терміну після його отримання. Точний термін повернення може варіюватися в залежності від типу товару та умов продажу. Зазвичай термін повернення становить 14  з моменту отримання товару.

  2. Стан товару: Товар повинен бути в оригінальній упаковці та з усіма заводськими ярликами та бирками. Товар повинен бути невикористаним, носити ознаки носіння, пошкодження або зносу.

  3. Повернення товару з дефектами: У випадку отримання товару з дефектами або пошкодженням, будь ласка, негайно повідомте нас про це і надайте фотографії дефектів. Ми здійснимо повернення коштів або обмін товару на новий без додаткових витрат для вас.

  4. Витрати на повернення: Витрати на повернення товару (наприклад, вартість доставки) можуть бути вашими витратами, якщо причиною повернення не є дефекти або помилки з вашого боку.

  5. Процес повернення: Для того, щоб здійснити повернення товару, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів для отримання інструкцій та надання необхідної інформації.

  6. Повернення коштів: Після отримання та перевірки поверненого товару ми здійснимо повернення коштів на ваш рахунок або застосуємо інший метод повернення, який буде зручним для вас.

Ці умови повернення товару регулюють взаємодію між нами та вами як нашим клієнтом. Будь ласка, ознайомтеся з ними перед здійсненням покупки, щоб уникнути непорозумінь у майбутньому.