Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фартух, як незамінна прикраса кухні
Як ви думаєте, скільки часу в середньому витрачає людина на приготування їжі за своє життя? Дві, три години на тиждень? А ось і не вгадали. Одна зарубіжна аналітична компанія опитала понад 30 тисяч осіб з 22 країн світу і встановила, що на створення кулінарних шедеврів йде щонайменше 6,5 годин тиждень або 13 днів на рік. Причому у жінок, наприклад, заміжніх цей показник часто в три, а то й п'ять разів був вище. Вартує дивуватися після цього, що саме кухню представниці прекрасної статі в першу чергу прагнуть зробити зручною, функціональною і, найважливіше, красивою ... З зручністю зрозуміло - досить обзавестися кухонним гарнітуром, і все відразу розкладається по своїх місцях. Функціональність теж питань не викликає: кухонну техніку і зараз можна придбати абсолютно будь-яку, були б, як то кажуть, гроші. Але як же домогтися, щоб кухня стала ще й красивою? Виключно ремонту недостатньо, адже справжній затишок і комфорт у життєвому просторі створюють дрібниці: скатертина, прихватки, рушники, грілка для чайника, мішечки для зберігання або, наприклад, прикольний кухонний фартух , про який піде мова. До речі, мало хто знає, що фартухи - річ з дивовижною історією. Спочатку в Європі ними активно користувалися тільки простолюдинки з метою зберегти найдорожче - сукню. Однак з часом, з впровадженням моди на природність і простоту, дами вищого світу перейняли цю деталь одягу і стали всюди на балах і прийомах хизуватися в красивих попередниках (друга назва фартухів). У нас фартухи теж користувалися величезною популярністю, не тільки в якості захисту одягу від бруду, а й в якості ошатного елемента святкового одягу і в повсякденному житті. Фартух вважався символом родючості, процвітання і благополуччя. У нього загортали дітей, бажаючи їм щасливого життя, наповнювали його зерном, просячи рясного врожаю, залишали на порозі перед входом в будинок молодят. Звичайно, в наші дні дівчат в візерункових фартухах на вулиці навряд чи зустрінеш, якщо тільки на якомусь ретро-фестивалі або народному святі. Але це зовсім не означає, що фартухи пішли в небуття. Злегка змінившись, вони знайшли своє застосування в багатьох професіях: у шевців, кравців, пекарів, продавців, перукарів, офіціантів. І все ж частіше фартухи можемо побачити в будинку - на фігурі мами, бабусі або коханої жінки.
Чому варто обрати фартух в інтернет-магазині kazkoviyson.com.ua
1.Привабливий дизайн;
2.Відмінні експлуатаційні якості;
3.Бездоганна якість фартухів, яке визначається використанням сучасних, високосортних матеріалів і застосуванням новаторських технологій;
4.Оптимальна ціна;
5.Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Широкий асортимент нашого сайту дозволить підібрати саме те, що потрібно.
Прикольні кухонні фартухи - створять святковий настрій навіть в будні
Багато молодих людей чомусь не сприймають кухонний фартух як ідею оригінального подарунка.Перше, що зазвичай спадає на думку при цьому слові, пов'язане зі спогадами з дитинства. У пам'яті одразу спливає образ якогось предмета білого кольору з тонкими лямками, прикрашеного невигадливим візерунком у вигляді квіточок або ягід, змарнілим через численні прання ... «Ну хіба таке може бути незвичайним подарунком?» - запитаєте ви. Тому пропонуємо ознайомитись із асортиментом фартухів в нашому інтернет-магазині kazkoviyson.com.ua і підібрати свій особливий для створення щоденного настрою .
Часті питання про фартухи оптом (гуртом)
[sc name="faqpage"]