Про компанію

Шановні покупці! Вітаємо на сторінках нашого інтернет-магазину “Казковий сон” Наш магазин займається оптово-роздрібною торгівлею товарами домашнього текстилю,та товарами для дому

До Вашої уваги ми пропонуємо продукцію нашого виробництва-це постільна білизна.Ми шиємо на замовлення для готелів,садочків,лікарень за індивідуальними розмірами.А також продукцію інших виробників за низькими цінами.

Постільна білизна відрізняється за розмірами і тканинами.В нас постільна білизна представлена в таких тканинах – поліестер, бязь, сатин

Поліестер-це синтетична тканина.Основною перевагою такої постільної білизни є невисока ціна ,не мнеться, дуже міцна.Але одним з основних недоліків є те,що швидко втрачає яскравість кольорів.Другим різновидом синтетичної тканини є полікоттон.Ця тканина має більший вміст натурального волокна – бавовни.Полікоттон дуже міцна тканина,більше пропускає повітря і менше втрачає колір.

Найпопулярнішою тканиною для постільної білизни є бязь.Ця тканина є однією з найбільш комфортних для сну і не дуже дорогою.Зазвичай бязь виготовляється зі 100% бавовни ,чудово вбирає надлишок вологи,добре пропускає повітря, зберігає тепло, не втрачає колір

Сатин-це натуральна бавовняна тканина,в плетінні якої використовують особливий метод переплетення ниток.Лицьова сторона сатинового полотна має гладку поверхню з легким глянцевим блиском.Комплекти з сатину є значно дорожчі по ціні,але завдяки високим експлуатаційним якостям, здатність довго не втрачати кольору ця тканина користується особливою популярністю.

Другим основним видом нашої діяльності є рушники!

Стандартні параметри рушника для ванної кімнати — 140 на 70 см. Такого розміру цілком достатньо дорослій людині, аби комфортно користуватися рушником.
Традиційним матеріалом для виготовлення банного текстилю є махра. Ця тканина складається з основи і ворсу. Ворсом називають петлі з ниток, витягнутих над основною поверхнею. Найчастіше довжина ворсу не перевищує 5 мм. Одна з безперечних переваг махри — це можливіть прання при високих температурах. Але основний фактор, завдяки якому цю тканину використовують для домашнього текстилю — здатність вбирати величезну кількість вологи завдяки збільшеній площі поверхні (за рахунок витягнутих петель).

Основною сировиною для виготовлення махри була і залишається бавовна. Кілька років тому у бавовни з’явився достойний конкурент — бамбукове волокно. Банні рушники з бамбукової махри ще м’якіші, ніж бавовняні. Основна перевага бамбуку заключається у його антибактеріальних властивостях.

Рушники для ванної з мікрофібри
Нещодавно на ринку домашнього текстилю з’явилася гідна альтернатива махрі — мікрофібра. Це синтетична тканина, яка складається з надзвичайно тонких ниток поліефіру. Скручені волокна мікрофібри швидко поглинають вологу, а її м’якість можна порівняти з м’якістю найкращих натуральних тканин. Мікрофібру не можна прати при високих температурах, зате вона повністю гіпоалергенна. Вироби з неї особливо популярні серед молоді завдяки своїм веселим візерункам.

Всі результати пошуку