Подушки для сну 70Х70

Відображаєтся всі 2 результата

Зручна та гіпоалергенна подушка холофайбер 70х70 см

Щоб створити комфортні умови для здорового сну та якісного відпочинку, недостатньо подбати лише про купівлю ліжка з ортопедичним матрацом. Постільна білизна, ковдра, подушки теж повинні відповідати певним вимогам. Лише в такому випадку ви зможете бути впевнені, що на вас чекає чудовий відпочинок, який допоможе позбутися втоми та наслідків стресу через шалений темп життя. Подушка холофайбер 70х70 см — оптимальний варіант виробу для здорового сну. ЇЇ наповнення — це гіпоалергенний матеріал, в якому не може жити та розмножуватися постільний кліщ, на відміну від такого наповнення, як пір’я та пух. Саме постільний кліщ найчастіше викликає алергічні реакції у людей, схильних до алергій, а також провокує виникнення інших проблем.

Зручна та гіпоалергенна подушка холофайбер 70х70 см — обирайте сучасний варіант на заміну виробам з пуху

Хочете позбутися прищів на обличчі та закладеності носа? Обирайте подушку з холофайберу для сну. Пух вбирає воду, запахи та є відмінним середовищем для розмноження постільного кліщу, який не лише провокує виникнення алергічних реакцій, але й в багатьох випадках є основною причиною акне та вугрів на обличчі. Також є підозри, що такі патогенні мікроорганізми викликають ряд інших проблем та навіть хвороб, наприклад, себорейний дерматит. Часто лікування не дає результату, доки людина продовжує спати на подушках з пуху та пір’я.

Подушка холофайбер 70х70 см — переваги:

  • Пружність та довговічність — вироби чудово зберігають форму і швидко відновлюють її навіть після прання. Наповнювач рівномірно розподіляється всередині подушки. Легкість та пружність виробів забезпечується великою кількістю повітряних камер усередині.
  • Холофайбер — м’який матеріал, який забезпечує комфортне положення голови під час сну.
  • Гігієнічність — подушки з холофайберу, на відміну від виробів з пуху та пір’я, можна прати у пральній машині.
  • Вироби виготовлені з безпечних та довговічних матеріалів у відповідності до усіх міжнародних вимог та нормативів. Холофайбер має високий клас зносостійкості в порівнянні з матеріалами інших видів.
  • Повітропроникність — матеріал не перешкоджає циркуляції повітря.
  • Наповнювач із холофайберу не вбирає запахів, воду та не накопичує пил, що є ще однією запорукою гіпоалергенності виробів.
  • Універсальність — подушки з холофайберу можна купувати не лише для дому. Такі вироби — оптимальний варіант для готелів, хостелів, житла, яке здається в оренду. Адже за ними легко доглядати.

Ще одна суттєва перевага подушок з холофайберу — доступна ціна. Недорого купити якісні, довговічні вироби пропонує інтернет-магазин kazkoviyson.com.ua. Реалізуємо продукцію гуртом та вроздріб. Для оптових покупців діє вигідна система знижок.

Холофайбер — властивості та особливості виготовлення матеріалу

Матеріал не підтримує горіння. Виготовляється з поліефіру. У виробництві застосовується  здебільшого термічний спосіб склеювання волокон або аеродинамічний спосіб формування волокон без використання будь-яких хімічних речовин. Аеродинамічний метод — це обробка сировини повітрям. Сировина укладається в спеціальне обладнання (дифузор) і піддається повітряній обробці. В процесі виробництва волокна матеріалу розташовуються у кількох напрямках: діагональному, вертикальному, хаотичному. Завдяки цьому холофайбер набуває таких властивостей, як висока теплоізоляція, повітропроникність та пружність, що забезпечує швидке відновлення форми виробу після щоденного використання та прання.